خدمات سئو تکنیکال

ایجاد زیرساخت مستحکم وب سایت با خدمات SEO تکنیکال جهش

خدمات سئوی تکنیکال جهش را به این منظور طراحی کرده‌ایم تا اطمینان حاصل کنیم وب سایت شما با دستورالعمل‌های موتور جستجوی گوگل سازگاری دارد. یعنی Crawler های گوگل بتوانند سایت شما را بدون هیچ مشکلی خزش کنند.

خدمات سئوی تکنیکال

چرا سئوی تکنیکال انجام دهیم؟

خدمات سئو فنی جهت بهینه سازی عملکرد وب سایت و بهبود تجربه کاربری صورت می‌پذیرد. هرچقدر وب سایت شما راحت‌تر توسط کراولرهای گوگل خزیده شود و درک بهتری از سایت شما داشته باشند، ایندکس صفحات بهتر صورت می‌گیرد و احتمال رنک گرفتن بیشتر می‌شود. از طرفی با بهبود تجربه کاربری مرتبط با سئوی تکنیکال، کاربرانی که از طریق موتورهای جستجو وارد وب سایت شما می‌شوند، سیگنال‌های مثبتی به گوگل ارسال می‌کنند. که این موضوع هم بر بهبود جایگاه شما نقش دارد.

در واقع خدمات سئو تکنیکال بر روی جزئیات فنی و ساختاری وب‌سایت شما تمرکز دارد تا به عنوان یک پایه قوی برای بهبود رتبه‌بندی وب‌سایت در نتایج جستجوی گوگل و موتورهای جستجوی دیگر عمل کند.

خدمات سئو تکنیکال آژانس جهش

سفارش سئو سایت

بررسی و رفع خطاهای فنی

در این بخش خطاهای سرچ کنسول گوگل و موارد مورد نیاز برای بهبود سئوی تکنیکال بررسی و رفع می‌شوند. از جمله بررسی سایت مپ، فایل robots.txt و …

سئوی وب سایت

بهینه سازی بودجه خزش

نحوه مصرف بودجه خزش تاثیر به‌سزایی در رنک کلمات دارد. در این بخش وضعیت فعلی بودجه خزش تحلیل شده و راهکارهایی برای بهینه سازی مصرف آن ارائه می‌شود.

بهبود سرعت و Core Web Vitals

از جمله مهم‌ترین شاخص‌های تجربه کاربری در سئو، بحث سرعت و شاخص‌های CWV است. تیم فنی جهش متخصص بهینه سازی سرعت و بهبود Core Web Vitals است.

سایت‌های جاوا اسکریپتی

یکی از اصلی‌ترین دغدغه وب سایت‌هایی که برپایه جاوا اسکریپت (نظیر React و Vue.js) نوشته‌شده‌اند، نحوه خزش و Render آن‌ها توسط خزنده‌های گوگل است. ما بهترین راهکارها جهت این وب سایت‌ها را در اختیار داریم.

بررسی و بهینه سازی اسکیما

کدهای اسکیما به خزنده‌ها کمک می‌کنند درک بهتری از محتوای صفحه داشته باشند. نحوه قرارگرفتن این کدها در صفحات مختلف بسیار حائز اهمیت است. تیم جهش خودکارسازی این کار را در وب سایت شما انجام می‌دهد.

انجام سئو سایت

ارائه گزارش عملکرد

با ارائه گزارش شما در جریان روند پیشرفت پروژه خواهید بود. اطلاعات این گزارش‌ها به همراه تحلیل‌های مناسب باعث بهبود هرچه بیشتر پروژه خواهد شد.

چرا خدمات حرفه ای سئو تکنیکال سایت جهش را انتخاب کنیم؟

تمام تمرکز ما بر روی نتیجه مناسب پروژه سئو برای کارفرما است. تیم جهش خدمات سئو تکنیکال برای بهینه سازی سایت را با حداکثر کیفیت انجام می‌دهد.

سایت جهش

درخواست خدمات سئوی تکنیکال وب سایت

برای خدمات Seo Technical سایت‌تان می‌توانید فرم زیر را پر کنید، یا شماره تماسی که پایین فرم درج شده تماس حاصل فرمایید.

Array

همین الان جهت دریافت مشاوره و بررسی هزینه سئوی تکنیکال سایت با تلفن زیر  تماس بگیرید: