مشاوره سئو

با مشاوره سئو سایت، توانایی های تیم و عملکرد پروژه سئو خود را افزایش دهید

خدمات مشاور سئو جهش برای شرکت‌ها و فریلنسرهایی است که نیاز به تقویت پروژه های خود دارند.

خدمات مشاوره سئو جهش به شما کمک میکند تا استراتژی بهتری برای پروژه های خود داشته باشید. در زمان و هزینه اجرای پروژه صرفه جویی کنید و سریع تر به اهداف خود دست پیدا کنید.

درخواست مشاوره سئوی وب سایت

از طریق پر کردن فرم زیر و یا تماس با تلفن پایین میتوانید جهت مشاوره سئو حرفه ای جهش اقدام نمایید.

Array

همین الان جهت دریافت مشاوره و بررسی راهکارهای بهبود سئوی سایت خود با تلفن زیر در تماس بگیرید:

مشاوره سئو حرفه ای

خدمات مشاوره سئو، مجموعه اقداماتی است که در جهت بهبود رتبه شما در کلمات مختلف و دریافت جایگاه بهتر نسبت به رقبایتان، صورت می‌گیرد؛ این اقدامات برای هر وب سایت متفاوت است و ارائه هر نقشه راه بستگی به وضعیت فعلی سایت شما دارد.

هزینه مشاوره سئو چگونه تعیین می‌شود؟

هر مشاور سئو بسته به تجربه کاری، میزان زمانی که برای صاحب کسب و کار می‌گذارد و مواردی از این دست، هزینه متفاوتی دریافت می‌کند؛ این موضوع کاملا وابسته به توافقی است که بین طرفین صورت می‌گیرد، برخی از افراد قصد دارند به صورت ساعتی مشاوره دریافت کنند و برخی دیگر قراردادی مبنی بر مشاوره سئو سایت به صورت ماهانه تنظیم می‌کنند.

چه زمانی به مشاور سئو نیاز داریم؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و تغییر روش کسب و کارها از روش سنتی به آنلاین، بیش از قبل خدمات سئو و مشاوره به کسب و کارها اهمیت پیدا کرده است و می‌توان گفت، اگر شما از تخصص لازم برخوردار نیستید و قصد سرمایه گذاری روی کسب و کارتان را دارید، قطعا به مشاور حرفه ای سئو نیاز پیدا خواهید کرد، این نیاز بستگی به وضعیت وب سایت شما در زمان های مختلف دارد؛ البته که بهترین کار این است که از زمان شروع تاسیس فعالیت تان، با یک مشاور سئو صحبت های لازم را انجام دهید.

اصلی ترین وظایف مشاور SEO

تدوین پلن مطابق با اهداف کارفرما

یک مشاور سئو باید توانایی این را داشته باشد که بتواند مطابق با جایگاه فعلی یک کسب و کار، هر چقدر هم که منحرف شده باشد، برنامه کاربردی بچیند و اهداف را پیش ببرد.

 

بررسی کلمات کلیدی

گاهی اوقات ممکن است کارفرما کلماتی را به صورت اشتباه انتخاب کرده باشد و نتیجه قابل قبولی نگرفته باشد، یکی از وظایف مشاور seo این است که برای کلمات چارچوب مناسب را تعیین کند.

 

تشخیص مشکلات فنی سایت

در روند انجام یک پروژه معمولا خطاها و مشکلاتی پیش می‌آید، که این مشکلات روند رشد سایت دچار اختلال می‌کنند؛ یکی دیگر از وظایف خدمات مشاوره سئو این است که، مشکلات را دسته بندی و رفع کند.

مشاوره تلفنی سئو در مقابل مشاوره آنلاین سئو، کدام بهتر است؟

معمولا اکثر افراد علاقه دارند صدا و تصویر را به صورت هم زمان داشته باشند و روند تحلیل سایت را به صورت تصویری مشاهده کنند، اما برخی بلعکس، این موضوع کاملا بستگی به شما دارد که کدام روش را انتخاب کنید.

درخواست مشاوره سئوی وب سایت

از طریق پر کردن فرم زیر و یا تماس با تلفن پایین میتوانید جهت مشاوره سئو حرفه ای جهش اقدام نمایید.

Array

همین الان جهت دریافت مشاوره و بررسی راهکارهای بهبود سئوی سایت خود با تلفن زیر در تماس بگیرید: