تبلیغ در گوگل | افزایش ورودی آسان

با خدمات تبلیغات در گوگل جهش، سریع در نتایج بالایی گوگل دیده شوید و افزایش ترافیک و رشد سریع فروش را تجربه کنید

اگر زمان کافی برای استفاده از سئو را ندارید و یا نیاز دارید که در سریعترین زمان ممکن ترافیک سایت خود را افزایش دهید، تبلیغات گوگل ادز بهترین راه حل برای شماست.

تبلیغ در گوگل
تبلیغات گوگل ادز

تبلیغات در گوگل با جهش

اگر می‌خواهید در سریعترین زمان ممکن سایت شما در صدر نتایج گوگل نمایش داده شود تبلیغات گوگل ادز مناسب ترین روش برای شماست.

در این روش باتوجه به هدف شما، بهینه‌ترین کمپین‌ها ساخته و مدیریت می‌شوند. رفتار کاربرهایی که از این طریق وارد سایت می‌شوند به راحتی قابل پیگیری است. تبلیغات در گوگل این برتری را دارد که فقط به کاربرانی نمایش داده شود که بیشترین احتمال خرید خدمات و سرویس شما را دارند.

کمپین‌های هدفمند با مدیریت حرفه‌ای، باعث کاهش بودجه تبلیغات گوگل و افزایش فروش خدمات و محصولات شما می‌گردد.

تبلیغات گوگل ادز در کجا نمایش داده می‌شود؟

درخواست تبلیغات در گوگل

از طریق پر کردن فرم زیر و یا تماس با تلفن پایین میتوانید جهت استعلام هزینه تبلیغات گوگل و سفارش خدمات اقدام نمایید.

همین الان جهت دریافت مشاوره و بررسی هزینه تبلیغات گوگل با تلفن زیر تماس بگیرید:

مزایای تبلیغات در گوگل (Google Ads)

تبلیغات در گوگل ادز

سفارشی سازی تبلیغات برای نمایش به مخاطب هدف

هزینه تبلیغات گوگل

پرداخت هزینه تنها در صورت کلیک کاربر واقعی

تبلیغات گوگل ادوردز

پنل مدیریت فوق العاده قدرتمند با قابلیت گزارش دهی لحظه‌ای

هزینه تبلیغات گوگل چگونه محاسبه می‌شود؟

تبلیغات هزینه نیست، سرمایه است! تبلیغ در گوگل یکی از روش های مهم تبلیغات آنلاین است که به شما کمک می کند تا به صورت دقیق و با هدف، به مخاطبان خود پیام برسانید. در این روش، تبلیغات شما در صفحات نتایج جستجوی گوگل و یا در سایت های مختلف نمایش داده می‌شود.

هزینه تبلیغات در گوگل و میزان سرمایه گذاری شما، بستگی به مواردی همچون، رقابت بین کلمات کلیدی، هدف گذاری یا نوع کمپین شما دارد و در نهایت هزینه بر اساس تعداد هر کلیک و نرخ روزانه بازدید محاسبه می‌شود.

تبلیغات گوگل ادز شامل چه مواردی می‌شود؟

خدمات گوگل ادز شامل انواع تبلیغات آنلاین مانند تبلیغات جستجو، تبلیغات نمایشی، تبلیغات ویدئویی و تبلیغات موبایلی است. با استفاده از خدمات گوگل ادز، می‌توانید به صورت دقیق و با هدف، به مخاطبان خود پیام برسانید و باعث افزایش فروش و درآمد شوید، زیرا کمپین ها به گونه ای طراحی شده است که کاربر شما در مرحله خرید یا انتخاب محصول قرار دارد.

آیا استفاده از گوگل ادز در ایران امکان پذیر است؟

احتمالا شما هم از این موضوع اطلاع داشته باشید که شرکت گوگل ایران را تحریم کرده است و همه افراد به صورت آسان دسترسی ندارند؛ اما جهش این مشکل را برای شما حل کرده است، شما می‌توانید تنها با چند کلیک ساده درخواست خود را ثبت کنید و از تبلیغات گوگل ادوردز استفاده کنید.

کدام ارز را برای تبلیغات در گوگل استفاده کنم؟

در تبلیغات google adwords شما می‌توانید هر ارزی را که می‌خواهید انتخاب کنید، زیرا گوگل شرایط را برای همه کاربران یکسان کرده است، به این صورت که ارز نهایی که گوگل دریافت می‌کند برای همه یکسان است و تفاوتی در انتخاب شما نسبت به رقیب تان وجود ندارد.

آیا دامنه ir نیز می‌تواند از تبلیغات ادوردز استفاده کند؟

خیر، در حال حاضر این موضوع امکان پذیر نیست، اما شما می‌توانید از روش های جایگزین استفاده کنید، به طور مثال می‌توانید یک دامنه بین المللی مانند com خریداری کنید و سایت تان را جهت استفاده از خدمات گوگل ادز روی آن قرار دهید (به صورت نوایندکس) و فعالیت تان را شروع کنید.